“Önce Namaz” Diyerek Öğretmenler Gününü Kutladık

 

Asfa Eğitim Kurumları’nda öğretmenler günü programı dopdolu geçti. 26 Kasım Salı akşamı Asfa Spor ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda aynı zamanda “Önce Namaz” projesinin tanıtımı da yapıldı.

 İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Koçibar, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler ve Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tekin’in katıldığı program akşam yemeği ile başladı. Programa ayrıca Server Holding Mali İşler Grup Koordinatörü Belgin Öztürk, Akra Fm Genel Müdürü Naim Güleç, Akit Gazetesi Reklam Genel Müdürü Adem Şahin ve Akit Gazetesi Reklam Satış Yönetmeni Serdar Uslu katıldı. Yemeğin ardından söz alan Asfa Eğitim Kurumları Genel Müdürü Belma Uysal Asfa’nın ayrıcalıklarla dolu bir okul olduğunu vurgulayarak “Önce Namaz” projesinin önemini, hayata geçiş sürecini anlattı ve tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak sahneden ayrıldı.

 “Önce Namaz” projesi saat 20.05 itibariyle twitter üzerinden başlatılan #oncenamaz TT çalışması ile start aldı. Sunuculuğunu Osman Doğan’ın yaptığı programda Asfa Eğitim Kurumları öğretmenleri elde ettikleri başarılar neticesinde plaket ve başarı belgeleri ile ödüllendirildiler. Okul müdürlerinin ellerinden ödüllerini alan öğretmenler sevinç ve duygu dolu anları bir arada yaşadı. Gecede ayrıca 2013 Asfa Düzey Belirleme Sınavı’na girerek ilk 3’e giren öğrenciler ile 2013 YGS ve LYS’de ilk 1000’de derece yapan mezun öğrencilere ödülleri takdim edildi. Anıların canlandığı, dostlukların pekiştiği bu özel akşam gibi daha nice akşamların Asfa çatısı altında yaşanması dileğiyle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız.